RSS
Новости
13 сентября 2019, 10:32
Volvo: «Tesla - лідер по енергоефективності, але їх можна обіграти»
Напередодні початку виробництва другої моделі електромобіля Polestar керівництво компанії Volvo відкрито визнало, що в деяких аспектах бере приклад з Tesla. Але є мінімум два компоненти, в яких можна конкурувати, навіть пропонуючи електрокари з більш скромним пробігом на одній зарядці.

Коли Volvo провела ребрендинг марки Polestar два роки тому, здавалося, що вона збирається випустити щось незвичайне, але цікаве. Однак Polestar 1 виявився дуже дорогим гібридом, який швидко втратив актуальність, оскільки компанія незабаром анонсувала повністю електричну модель - Polestar 2, «конкурента Tesla Model 3».

Рідко буває, щоб автокомпанія настільки відкрито оголошувала про те, що має намір брати приклад з конкурента. Навіть китайським майстрам копіювання це не властиво. Однак керівництво Volvo це не турбує. На конференції в Осло директор з розвитку Polestar UK Йен Коллінз так прокоментував успіхи компанії Ілона Маска:

«Tesla активно розробляла власну технологію, особливо в тому, що стосується енергоефективності. У цьому вона набагато випереджає всіх інших ».

І додав: «Це область, в якій нам усім потрібно продовжувати наполегливо працювати, щоб наздогнати Tesla».

Polestar 2 оснащений батареєю на 78 кВт * год, яка забезпечує машині запас ходу 440 км. Для порівняння: у Tesla Model 3 акумулятор трохи менше ніж 75 кВт * год, зате дальність пробігу - до 600 км.

Коллінз розповів, що Volvo конкуруватиме з Tesla в інших областях, наприклад, в дизайні. «Ми поважаємо їх як суперників. Ми станемо конкурувати в дизайні, в тому, що ми пропонуємо клієнтам, в технологічних рішеннях. Завдяки технічному прогресу можна замислюватися не тільки про трансмісії, а й про інші елементи автомобіля », - пояснив він.

А потім багатозначно заявив: «Я міг би вказати на деякі недоліки Tesla, які ми виправили в нашій продукції. Але я не буду».

Виробництво Polestar 2 має розпочатися на початку наступного року. Ціни починаються от 39 900 євро, але перша версія вийде в обмеженому тиражі за 59 900.

Раніше ЕлектроВісті писали, що безпілотному тягачу кабіна не потрібна, вирішили в компанії Volvo, і прибрали її повністю - так роботизована фура зможе ефективніше перевозити вантажі. Першою роботою робовантажівки Vera буде доставка контейнерів в термінал шведського порту.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: hightech.plus
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!