RSS
Новости
13 сентября 2019, 11:31
На Львівщині домогосподарствам компенсуватимуть 100 тис грн за встановлення сонячних станцій і 125 тис грн – за вітрогенератори
З 2020 року у Львівській області збільшать граничний обсяг відшкодування 10% тіла кредиту для встановлення дахових сонячних електростанцій з 25 до 100 тисяч гривень та запровадять компенсацію 10% тіла кредиту для вітроелектростанцій у розмірі 125 тис. гривень.

Такі зміни були внесені на сесії Львівської обласної ради 10 вересня.

Фінансування нового механізму стимулювання шляхом одноразової компенсації коштів з обласного бюджету 10% вартості сонячних та вітрових станцій Департамент паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження планує здійснювати у межах заходу "Відшкодування тіла кредиту".

Також до "Програми енергозбереження для населення Львівщини на 2017-2020 роки" додали механізм стимулювання впровадження систем теплопостачання та гарячого водопостачання з використанням відновлювальних джерел енергії з IV кварталу 2019 року.

Згідно з документом, домогосподарства Львівщини зможуть отримати компенсацію 10% вартості, але не більше 50 тисяч гривень за теплові насоси грунтового типу, 10% вартості, але не більше 25 тис. гривень – за теплові насоси повітряного типу та 10% вартості, але не більше 15 тис. гривень – за сонячні колектори встановлені з 1 жовтня 2019 року.

Для учасників АТО відшкодовуватимуть відсотки за кредитами без врахування індексу податкоспроможності.

Раніше ЕлектроВісті писали, група ентузіастів планує побудувати недалеко від Львова інноваційне поселення для 50-ти сімей. Воно буде відповідати принципам сталого розвитку ООН, харчуватися з альтернативних джерел енергії та мати нульовий негативний вплив на навколишнє середовище.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ecotown.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!