RSS
Новости
20 сентября 2019, 17:36
У порт Південний прибуло судно з 73 тис. тонн вугілля з Колумбії
Балкер Danae прибув в порт Південний з 73 тис. вугілля марки "Г" для теплоелектростанцій ДТЕК. Про це повідомляє пресс-служба компанії.

В даний час в порту «Південний» здійснюється розвантаження судна. Після чого вугілля відправиться на теплоелектростанції ДТЕК. 

электрокар

«Уже в жовтні енергосистему України чекають пікові навантаження тому тепловій генерації необхідно буде працювати в посиленому режимі. Для успішного проходження опалювального сезону ми посилено нарощуємо запаси на складах, - розповів генеральний директор ДТЕК Енерго Дмитро Сахарук. - За 8 місяців наші шахтарі видобули майже 15 млн вугілля. Також ми законтрактували 388 млн т вугілля за кордоном. Ми хотіли купити вугілля на українській енергетичній біржі за ціною Роттердам +. Однак, всі 12 сесій торгів закінчилися безрезультатно - постачальників за такою низькою ціною не виявилося. Ми продовжуємо робити максимум, щоб наші ТЕС були з вугіллям».

Компанія всього законтрактувала п'ять балкерів з вугіллям з Колумбії. Три вже прибули в Україну, ще одне очікується наступного тижня, і останнє - в жовтні.

Як повідомлялося, у порту Південний офіційно відкрили зерновий термінал MV Cargo.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: elektrovesti
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!