RSS
Новости
27 сентября 2019, 11:17
SolarEdge продаватиме сонячні батареї з вбудованими оптимізаторами потужності в Європі під власним брендом
Смарт-модулі, доступні в класах потужності 300 Вт, 305 Вт і 310 Вт, будуть продаватися разом з інверторами SolarEdge, що забезпечує всі переваги SolarEdge, а також спрощує і прискорює монтаж сонячних електростанцій.

Монокристалічні сонячні батареї, що складаються з 60 фотоелементів, вироблятимуться на повністю автоматизованій лінії одного з сертифікованих виробників Tier-1 згідно з рейтингом Bloomberg. Гарантія на сонячну панель становить 12 років, а гарантія на продуктивність - 25 років.

Крім того, серійний номер розташований на фронтальній стороні сонячної батареї, що дозволяє його легко сканувати, навіть після монтажу, і завантажити на платформу моніторингу SolarEdge.

Інтелектуальні сонячні батареї мають ряд переваг: максимальне вироблення для більш швидкої окупності інвестицій, велика гнучкість при проектуванні, більше сонячних батарей на даху, моніторинг на рівні сонячної батареї з даними про продуктивність в режимі реального часу і підвищена безпека завдяки вбудованій технології SafeDC.

Раніше ЕлектроВісті писали, що виробник сонячних батарей компанія Solarnova розробила напівпрозору кристалічну сонячну батарею нового типу для інтеграції в фасади або дахи будинків.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: sunnik.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!