RSS
Новости
27 сентября 2019, 11:52
Уряд Колумбії зобов'язав енергопостачальні компанії закуповувати не менше ніж 10% електроенергії з ВДЕ
Уряд Колумбії ухвалив закон, що вимагає від енергопостачальних компаній постачати споживачам не менше ніж 10% електроенергії, що виробляється за допомогою ВДЕ.

У відповідній постанові говориться, що енергопостачальні компанії зобов'язані закуповувати чисту електроенергію за довгостроковими контрактами на термін не менше ніж десять років і бути зареєстровані в адміністратора торгової біржової системи.

Постанова набирає чинності 1 січня 2022 року. Саме цей термін визначений як крайній для початку комерційної експлуатації проектів вітряних і сонячних електростанцій, на які будуть укладені контракти за результатами аукціону, оголошеного на кінець жовтня цього року.

Ця постанова надає уряду більше оптимізму в питаннях розвитку сонячної енергетики після того, як в червні цього року аукціон був перенесений.

Нагадаємо, що згідно з опублікованим прогнозом консалтингової компанії Wood Mackenzie, в поточному році у світі буде введено в експлуатацію 114,5 ГВт (гігават) фотоелектричних сонячних станцій - рекордний річний обсяг за всю історію.

Раніше ЕлектроВісті писали, що Міжнародне енергетичне агентство (МЕА) випустило чергову доповідь про стан світової енергетики та викидів СО2 - Global Energy and CO2 Status Report. У світі зростає споживання енергії та збільшується кількість викидів парникових газів.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: sunnik.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!