RSS
Новости
27 сентября 2019, 14:37
Модернізований конденсатор на другому енергоблоці Запорізької АЕС працює без зауважень
На енергоблоках Запорізької АЕС продовжується модернізація конденсаторів турбіни. Нещодавно заміна старого обладнання відбулася на енергоблоці №2 - під час планового ремонту було виконано колосальну роботу зі встановлення нового конденсатора блочно-модульного виконання виробництва АТ «Турбоатом».

«Чергова модернізація конденсатора на другому енергоблоці пройшла успішно. Енергоблок був підключений до мережі після планово-попереджувального ремонту, і той факт, що він зараз працює без зауважень, говорить про те, що якість проведених монтажних і ремонтних робіт була на належному рівні», - розповів керівник служби головного фахівця з турбін Дмитро Самокіш.

Зараз конденсатор введено у дослідну експлуатацію і вже видно переваги в порівнянні з попереднім. В першу чергу - через збільшення показників виробництва електроенергії. Також нове обладнання відмінно працює на третьому та четвертому енергоблоках.

На черзі заміна конденсатора на п’ятому енергоблоці Запорізької АЕС, який виходить в планово-попереджувальний ремонт у квітні 2020 року.

Модернізацією конденсаторів співробітництво Запорізької АЕС з АТ «Турбоатом» не обмежується. В планах на наступний рік - модернізація циліндра високого тиску на другому енергоблоці, за рахунок якої очікується додатковий приріст потужності. Надалі модернізація циліндрів високого тиску планується і на інших блоках станції.

Нагадаємо, що на Запорізькій АЕС розпочалася робота над будівництвом ангарного сховища легкого типу. Цей об’єкт – продовження вдосконаленого комплексу з переробки радіоактивних відходів ЗАЕС, але водночас і самостійний об’єкт.

Раніше ЕлектроВісті писали, що у період із січня по червень 2019 року атомні електростанції виробили 53,4% всієї електроенергії в Україні.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое