RSS
Новости
27 сентября 2019, 17:50
Jaguar I-Pace став найбільш популярним новим електромобілем в Україні за підсумками восьми місяців 2019 року, обігнавши Nissan Leaf і BMW i3
За даними AUTO-Consulting, електричний кросовер Jaguar I-PACE став найпопулярнішим новим електромобілем в Україні за підсумками 8 місяців продажів. За цей період було зареєстровано 101 екземпляр Jaguar I-PACE, і його частка ринку зараз є найбільшою - 23%.

Для порівняння, три неофіційно представлених в Україні моделі Tesla - Tesla Model 3 (10%), Tesla Model X (6,4%), Tesla Model S (4,1%) сумарно охоплюють близько 21% українського ринку нових електромобілів. Перші три місця займають Jaguar I-Pace (101 шт.), Nissan Leaf (60 шт.) І BMW i3 (56 шт.)

Клієнти Jaguar найчастіше обирають I-PACЕ в комплектаціях з високим рівнем оснащення, а найбільш популярним кольором в Україні став Corris Grey (сірий).

Відзначимо, що офіційні продажі Jaguar I-PACE в Україні стартували в грудні 2018 року. Перший рекордний показник за результатами продажів Jaguar I-PACE продемонстрував за перші 5 місяців продажів - модель посіла перше місце з показником в 70 проданих авто (31% частки ринку), всього на той час в Україні продано 227 нових електромобілів.

Вперше Jaguar I-PACE представили в листопаді 2016 року в Лос-Анджелесі. Через рік, влітку 2017 - на заводі Magna Steyr в місті Грац (Австрія) почалася тестова збірка, і вже в березні 2018 року на міжнародному автосалоні в Женеві був представлений перший серійний електромобіль в історії Jaguar.

За цей час Jaguar I-PACE отримав 66 міжнародних нагород, включаючи нагороди «Автомобіль 2019» (World Car of the Year), «Кращий автомобільний дизайн 2019» (World Car Design of the Year), «Найбільш екологічно чистий автомобіль 2019» (World Green Car), «Європейський автомобіль року» (European Car of Year), а також німецький, норвезький та британський «автомобіль року».

Нагадаємо, що британський автовиробник Jaguar Land Rover інвестує близько 1 млрд фунтів стерлінгів ($1,25 млрд) у виробництво електромобілів у Великобританії.

Раніше ЕлектроВісті писали, що за 8 місяців 2019 року в Україні поставили на облік 4791 електромобіль - це в півтора рази більше, ніж за аналогічний період минулого року. Про це повідомляє Укравтопром.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: itc.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое