RSS
Новости
4 октября 2019, 22:44
Китайці побудували ультрадешевий електричний фургон
У Китаї в продаж надійшов новий комерційний електрофургон під назвою Changhe EV2, побудований на основі першої генерації Suzuki Wagon R. Новинку оцінили в суму, еквівалентну 5 тисячам американських доларів.

Фургон має 3295 мм в довжину, 1395 мм в ширину і 1650 мм у висоту. Незважаючи на дуже компактні розміри вантажного відсіку, він вийшов досить містким. Такий комерційний електромобіль ідеально підійшов для доставки піци або суші, поштових відправлень та інших негабаритних товарів.

Акумуляторна установка Changhe EV2 представлена літій-іонною батареєю і дозволяє долати без підзарядки до 100 кілометрів. При цьому потужність електромотора досягає 18 кінських сил, а обертовий момент – 80 Нм. Таким чином, максимальний показник швидкості становить 80 кілометрів на годину.

Китайська новинка призначена для продажу виключно на домашньому ринку.

Раніше повідомлялося, що китайська фірма BYD зі своїми електробусами завойовує ринок Німеччини. Компанія вже отримала своє перше замовлення. Німецькі оператори громадського транспорту BOGESTRA і HCR підписали контракт на 22 транзитні електричні автобуси з Китаю. 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: carsecology.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!