RSS
Новости
11 октября 2019, 11:36
Великобританія може ввести заборону на продаж бензинових автомобілів раніше встановленого терміну
У Великобританії офіційно встановлено, що з 2040 забороняється продаж бензинових і дизельних автомобілів. Однак сьогодні піднімається питання про перегляд цього терміну.

Виступаючи на конференції Консервативної партії, державний секретар з транспорту Грант Шаппс заявив, що хотів би, щоб уряд розглянув мету 2040 і «ретельно вивчив», чи є підстави для її перегляду.

Однією з підстав є думка авторитетного британського Комітету з питань зміни клімату, який вважає, що заборона повинна бути перенесена на 2035 рік.

Раніше уряд Великобританії опублікував докладний план відмови від використання бензинових і дизельних автомобілів, продажі яких повинні бути припинені до 2040 року. Документ має назву «The Road to Zero», який можна перекласти як «Шлях до нульових викидів».

В даний час кілька країн прийняли рішення про заборону продажів автомобілів з ДВС, які працюють на основі викопного палива, починаючи з певного року. Скажімо, в Норвегії така заборона має почати діяти з 2025 року.

Нагадаємо, що до 2030 року урядовий парк Великобританії буде повністю складатися з автомобілів з електричними силовими установками.

Раніше ЕлектроВісті писали, що влада Амстердама вирішила заборонити з 2030 року в’їзд до міста дизельним і бензиновим автомобілям.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: renen.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!