RSS
Новости
11 октября 2019, 12:48
У Херсонській області планують побудувати ВЕС потужністю 100 МВт
ТОВ "Придніпровські Лани" планує побудувати вітроелектростанцію (ВЕС) "Придніпровська" потужністю 100 МВт в Білозерському районі Херсонської області, повідомляється на веб-сайті Єдиного реєстру оцінки впливу на навколишнє середовище (ОВНС) в четвер.

В рамках проекту планується установка на площі 6450 га 22 вітрових електроустановки (ВЕУ) потужністю від 4,5 до 5,7 МВт кожна. Висота вежі від 118 до 150 м, діаметр ротора від 149 до 163 м.

Крім того, в планах компанії будівництво центральної трансформаторної підстанції (ЦПС) 35/154 кВ та диспетчерського пункту, підземних кабельних ліній збору потужності напругою 35 кВ від ВЕУ до ЦПС (25 км), повітряної лінії (ПЛ) видачі потужності напругою 154 кВ від ЦПС до існуючої ПЛ 154 Кв (2,1 км).

Очікується, що в рік ВЕС буде генерувати 350 ГВт-год електроенергії.

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, ТОВ "Придніпровські Лани" належить бельгійської компанії "Грінворкс Холдинг", власником якої є Том Хенсон. Очолює ТОВ Олег Терлецький, який раніше працював в "Нафтогазі", Мінпаливенерго, "Укрторф" і "Укрнафтопродукт", а в даний час входить до складу наглядової ради ПрАТ "Укргідроенерго".

Раніше ЕлектроВісті писали, що а Олешківському районі Херсонської області будують сонячну електростанцію потужністю 12 МВт.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: reform.energy
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!