RSS
Новости
11 октября 2019, 15:33
Сєвєродонецька ТЕЦ вперше вийшла з пропозицією на «Українську енергетичну біржу»
ДП «Сєвєродонецька ТЕЦ» вперше запропонувала на майданчику «Української енергетичної біржі» лоти з постачанням електроенергії. Про це йдеться в анонсі біржового аукціону, який запланований на 15 жовтня.

Генеруюче підприємство запропонувало до реалізації 7,42 тис МВт-год базового навантаження по стартовій ціні 2200 грн/МВт-год (без ПДВ). Компанія пропонує постачання електроенергії протягом 21-31 жовтня.

На останніх торгах електроенергією, які відбулися 7 жовтня, базове навантаження було реалізоване по середнім цінам 1630-1650 грн/МВт-год (без ПДВ). Компанія-продавець («Енерджікс») для збуту електроенергії пішла на зниження стартової ціни. Станом на 8 жовтня, борг Сєвєродонецької ТЕЦ перед НАК «Нафтогаз України» за природний газ, використаний для виробництва електроенергії, становив 477,1 млн грн, з яких 222,2 млн грн було накопичено за 2019р.

Раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів прийняв постанову про електронні аукціони з продажу е/е за двосторонніми договорами.

Українська енергетична біржа є відкритим торговим майданчиком, на якому зустрічаються виробники і постачальники товарів та формуються ринкові справедливі ціни для кожного з учасників ринку.

Забезпечення торгівлі на ринках енергоносіїв і електроенергії включає організацію і проведення електронних спотових торгів товарами, що з часом дозволить створити необхідну ліквідність для запуску термінового ринку енергоносіїв.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: expro.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!