RSS
Новости
11 октября 2019, 15:37
Німеччина інвестує 300 млн. євро в "зелений" водень
До 2023 року Міністерство освіти і науки Німеччини інвестує близько 300 млн. євро в подальші дослідження виробництва "зеленого" водню.

Після затвердження низки законопроектів "кліматичного пакету", уряд Німеччини вирішив виділити 300 млн. євро на розробку технології виробництва водню за допомогою сонячних і вітрових енергоустановок, а також інших джерел "зеленої" енергії.

"Ми збираємося активізувати дослідження в сфері екологічно чистого водню, тобто виробленого на основі енергії сонця і вітру." Зелений "водень - це енергоносій майбутнього, а також ключовий елемент, необхідний для досягнення наших кліматичних цілей", - заявила федеральний міністр освіти і науки Аня Карлічек.

За даними агентства економічного розвитку Німеччини, Germany Trade and Invest (GTAI), новий цикл фінансування доповнить інвестиції на суму 180 млн. євро, які МОН виділило на вивчення "зеленого" водню за останні кілька років.

У липні голова Федерального міністерства економічного співробітництва і енергетики, Петер Альтмаєр, оголосив, що його департамент надасть 300 млн. євро для підтримки досліджень в області водневих технологій. Міністр також пообіцяв, що Німеччина стане "світовим лідером" у цій сфері.

"До кінця цього року уряд визначиться з водневою стратегією, яка стане основою для створення необхідних умов, що дозволяють бізнесу розвивати свій промисловий потенціал", - повідомив Альтмаєр.

У свою чергу Естер Фрей, директор GTAI з питань енергетики, будівництва та екологічних технологій зазначила, що водневі технології надають величезний потенціал для вдосконалення енергетичної сфери, захисту клімату і створення нових робочих місць.

"Така урядова ініціатива показує, наскільки серйозно Німеччина ставиться до підтримки таких розробок. Це повинно дати серйозний поштовх для розвитку даного сектора ", - додала вона.

Раніше ЕлектроВісті писали, що в Німеччині вчені навчилися видобувати водень із стічних вод, а вчені Австралії і Японії продовжують випробовувати водневий компонент для наступної генерації чистої енергії.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: renews.biz
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!