RSS
Новости
18 октября 2019, 11:23
Вінницький суд постановив обмежити доступ до статей проти групи компаній РЕКОМ
Суддя Вінницького міського суду Бойко В.М. задовольнив заяву про забезпечення позову у цивільний справі за позовом Туняна Гамлета і Туняна Нарека до журналіста Фляжнікова Артема і постановив обмежити доступ до статей, які у негативному світлі розповідали про діяльність вказаних осіб і пов'язаних з ними компаній.

Копія судової ухвали є у розпорядженні elektrovesti.net.

Нагадаємо, що по версії журналістів, а також деяких учасників ринку сонячної енергетики, в «Реком Україна» підписують договори на постачання сонячних модулів з Китаю, а не Європи, отримують сотні тисяч доларів передоплати, а потім «обманюють своїх клієнтів, не постачаючи обіцяну продукцію або відправляючи її із значною затримкою», що призводить до збитків замовників.

РЕКОМ, зі свого боку, усі звинувачення заперечував. У компанії повідомили, що Recom володіє заводами у Франції, Італії і Беларусі (який будується), а також має партнерське виробництво у Китаї. За останні два роки Recom поставив в Україну сонячні модулі для 207 МВт проектів. «Жодного разу не було ніякої суперечки між РЕКОМ і його клієнтами, які  б призвели до будь-яких судових розглядів».

Ми детально розповідали про цей конфлікт з коментарями усіх сторін.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!