RSS
Новости
18 октября 2019, 12:00
Tesla отримала дозвіл на виробництво автомобілів в Китаї
Компанія Tesla отримала дозвіл на виробництво своїх електрокарів в Китаї. Влада Китаю додала компанію в урядовий список схвалених автовиробників. Дозвіл на його будівництво Tesla змогла отримати тільки завдяки змінам, внесеним до законодавства КНР на початку 2018 року, що дозволило іноземним компаніям мати власність на території цієї країни.

Збірка електрокарів на новому заводі Gigafactory 3 може початися в найближчі кілька тижнів, повідомила BBC. Запланований щотижневий обсяг виробництва - 1000 одиниць. Gigafactory 3 дозволить американському виробникові електрокарів закріпитися на найбільшому автомобільному ринку світу. Крім того, Tesla зможе продавати свою продукцію в Китаї без сплати податку в розмірі 25%.

Gigafactory 3 - перше підприємство компанії за межами США. Його будівництво почалося в січні цього року. Як заявляв раніше глава компанії Ілон Маск, на китайському заводі збиратимуть Model 3 і кросовер Model Y для китайського і деяких інших азіатських ринків. На повну виробничу потужність - 500 000 одиниць в рік - підприємство зможе вийти у 2020 році.

Нагадаємо, що компанія Ілона Маска в третьому кварталі 2019 оновила рекорди й по виробництву, і з продажу люксових електромобілів. Але цього виявилося мало, щоб вразити Уолл-Стріт: після публікації звіту акції серйозно впали в ціні.

Раніше ЕлектроВісті писали, що Tesla планує відкрити свої офіційні магазини в декількох країнах Східної Європи.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: autonews.autoua.net
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое