RSS
Новости
27 сентября 2019, 13:26
Tesla відкриє представництва в кількох країнах Східної Європи
Компанія Tesla планує відкрити свої офіційні магазини в декількох країнах Східної Європи.

Це може відбутись уже до кінця 2020 року.

Зокрема, в своєму Twitter засновник Tesla Ілон Маск розповів, що магазини бренду можуть з’явитись в Словаччині, Хорватії, Сербії, і ще в деяких країнах Східної Європи.

“Розраховуємо відкрити магазини в Словаччині, Хорватії, Сербії та більшості країн східної Європи. Нікола Тесла пишався б, що його машини з’являтимуться в країні його походження”, – написав Маск в своєму акаунті.

При тому що дилерський центр американського бренду працює трохи не так, як звичайні магазини. Потенційний покупець може там ознайомитись з представленими моделями, отримати консультацію і після цього оформити онлайн-замовлення.

В серпні цього року Tesla уже дозволила покупцям із Польщі, Румунії, Словенії та Угорщини робити замовлення електромобілів на офіційному сайті.

Як виявилось американська компанія почала активно відкривати свої дилерські центри в Східній Європі після проведеного дослідження, яке показало високий попит на електромобілі Tesla в цій частині світу.

Нагадаємо, що останні кілька років час від часу в мережі з'являлися різного роду повідомлення, що відомий виробник електромобілів Tesla виношував ідею запуску власної програми автострахування. У квітні Ілон Маск анонсував запуск програми страхування з гнучкими тарифами на 20%, а то і на 30% нижче середніх по ринку завдяки стандартному пакету функцій безпеки і системі Autopilot. Спочатку запуск сервісу планувався на 2020 рік, але 28 серпня приблизно о 15:00 за каліфорнійським часом на офіційному сайті Tesla несподівано з'явився відповідний розділ, присвяченій новій послузі страхування.

Раніше ЕлектроВісті писали, що електрокар Tesla Model 3 отримав вищу нагороду за безпеку після нещадных краш-тестів в Америці. Відео з випробуваннями автомобіля опублікував на YouTube-каналі Інститут страхування безпеки на дорогах (IIHS).

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: autogeek.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое