RSS
Новости
18 октября 2019, 17:40
Німеччина закриє усі свої 84 вугільні електростанції до 2038 року
Німеччина закриє усі свої 84 вугільні електростанції. Країна, яка є одним з найбільших у світі споживачів вугілля, перейде на відновлювальні джерела енергії.

На початку цього року на вугілля приходилось 40% електроенергії Німеччини.

«Це історичне досягнення, – сказав глава урядової комісії з 28 членів Рональд Пофалл. – Ми зробили це. До 2038 року в Німеччині більше не буде вугільних електростанцій».

Вугілля є найбільшою економікою ЄС. Згідно з даними Carbon Brief,на долю Німеччини приходиться левова доля, на яку припадає близько третини викидів СО2, пов'язаних з електрикою. Однак до 2019 року добування вугілля в ФРН впало на одну п'яту і значною мірою його замінили відновлювальні джерела енергії, такі як вітряні електростанції та сонячна енергія.

Крім того, ФРН зобов’язалась закрити свої 19 атомних електростанцій після катастрофи на АЕС «Фукусіма» в 2011 році. За словами офіційних осіб, до 2040 року на долю відновлювальних джерел енергії приходитиметься від 65% до 80% електроенергії Німеччини.

«Це важливий момент для кліматичної політики в Німеччині, яка знову може зробити країну лідером в боротьбі зі змінами клімату,- сказала Клаудія Кемферт, професор економіки в Німецькому інституті економічних досліджень. – Це також важливий сигнал для всього світу, що ФРН знову серйозно відноситься до змін клімату: індустріальна нація, яка дуже залежить від вугілля, від нього відмовляється».

Раніше ЕлектроВісті писали, що ще одна польська вугільна шахта перейде на сонячну енергію. 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: mind.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!