RSS
Новости
25 октября 2019, 11:52
Tesla Model 3 стала лідером продажів в Європі
Аналітичне агентство JATO Dynamics опублікувало статистику європейських продажів нових автомобілів за вересень і три квартали 2019 року. За даними агентств, у вересні сукупні продажі нових автомобілів в країнах Європи склали 1.28 мільйонів одиниць, що на 14.4% більше, ніж в тому ж місяці минулого року.

Велика частина вересневого ринку - 59% - припала на бензинові моделі, 29% - на дизельні 10% - на «зелені» моделі (звичайні та гібридні, а також електрокари). У 2018 році співвідношення було трохи іншим: 58, 33 і 7.8% відповідно. Найпопулярнішими серед електрокарів- Tesla Model 3, Renault Zoe і Nissan Leaf.

У порівнянні з вереснем минулого року реєстрації електрокарів виросли на 119% і склали 40 700 одиниць, з них на 19 500 реєстрацій на рахунку Tesla. Домогтися такого успіху американської марки вдалося завдяки Tesla Model 3, якій практично вдалося увірватися в десятку найбільш популярних моделей вересня. За підсумками місяця американський Електроседан виявився одинадцятим, відставши від володаря десятій позиції кросовера Renault Captur всього на 217 одиниць. Це перший раз в історії європейського ринку, коли електрокару вдалося настільки близько підібратися до десятки.

Нагадаємо, що компанія Ілона Маска в третьому кварталі 2019 оновила рекорди й по виробництву, і з продажу люксових електромобілів. Але цього виявилося мало, щоб вразити Уолл-Стріт: після публікації звіту акції серйозно впали в ціні.

Раніше ЕлектроВісті писали, що Tesla отримала дозвіл на виробництво своїх електрокарів в Китаї. Влада Китаю додала компанію в урядовий список схвалених автовиробників. Дозвіл на його будівництво Tesla змогла отримати тільки завдяки змінам, внесеним до законодавства КНР на початку 2018 року, що дозволило іноземним компаніям мати власність на території цієї країни.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: autonews.autoua.net
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое