RSS
Новости
25 октября 2019, 17:24
Виконавча служба арештувала рахунки "ДТЕК Донецькі електромережі" і "ДТЕК ПЕМ-Енерговугілля"
Державна виконавча служба наклала арешт на рахунки "ДТЕК Донецькі електромережі" на суму 1,2 млрд грн і "ДТЕК ПЕМ-Енерговугілля" на суму 1,3 млрд грн.

Згідно з повідомленням "ДТЕК", арешт рахунків операторів системи розподілу (ОСР) пов'язаний з боргами перед ДП "Енергоринок", які утворилися внаслідок виконання компаніями рішень Кабінету міністрів і РНБО про постачання електроенергії та купівлі сальдо-перетоків з окупованими територіями Донбасу, боргів державних шахт і КП "Вода Донбасу".

"Операційна діяльність ОСР може бути обмежена в будь-який момент. Компанії не можуть забезпечувати надійним електропостачанням населення і промисловість на території своєї ліцензійної діяльності", - наголошується в прес-релізі компанії.

В "ДТЕК" звернулися до органів влади з проханням прийняти оперативні дії для розблокування операційної діяльності компаній, знайти рішення щодо врегулювання питань боргів.

"Необхідно на законодавчому рівні ініціювати питання погашення заборгованостей на енергоринку, сформованих через бойові дії на Сході України. Компанії" ДТЕК Донецькі електромережі "і" ДТЕК ПЕМ-Енерговугілля "готові до відкритого діалогу для пошуку конструктивних рішень, які вирішують питання діяльності ДП" Енергоринок ", операторів системи розподілу Донецької та Луганської областей, а також сприяють збереженню енергобезпеки України та захисту інтересів її громадян", - резюмують в "ДТЕК".

Раніше ЕлектроВісті писали, що "Нафтогаз" запропонував РНБО щоб ДТЕК сам поставляв газ на Луганську ТЕС. 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: reform.energy
Теги
ДТЭК долги
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!