RSS
Новости
1 ноября 2019, 10:16
Вітроенергетика у Швеції виросте на 2 ГВт у 2019 році
За даними Шведської асоціації вітроенергетики (SWEA), у 2019 році Швеція (населення: 10 млн чоловік) збільшить потужності вітроенергетики на 2 ГВт, в тому числі близько 1,2 ГВт у четвертому кварталі.

До кінця року встановлена ​​потужність вітроенергетики досягне 9392 МВт, а її річний виробіток складе 20,7 ТВт*год (12-13% виробництва електроенергії в країні).

Асоціація прогнозує, що в період з 2019 по 2022 рр. виробництво електроенергії на основі вітру має подвоїтися і скласти близько 40 ТВт*год на рік до кінця 2022 р.

Швеція взяла на себе зобов'язання виробляти 100% електроенергії на основі відновлюваних джерел енергії до 2040 року. Вітроенергетиці надають великої ваги у вирішенні цього завдання.

Нагадаємо, що шведська Svevind Solutions запровадить систему управління енергетичними активами Greenbyte Energy Cloud, що працює на основі хмарних технологій. Нове рішення дозволить компанії оптимізувати роботу вітряних електростанцій.

Раніше ЕлектроВісті писали, що аудиторсько-консалтингова компанія «великої четвірки» KPMG підготувала доповідь про «соціально-економічні наслідки використання енергії вітру в контексті енергетичного переходу». Вітроенергетика зможе виробляти більше третини світової електроенергії до 2040 року.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: renen.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!