RSS
Новости
8 ноября 2019, 10:16
Siemens Gamesa представила гондолу вітрогенератора потужністю 10 МВт
У січні 2019 німецько-іспанський виробник вітряних турбін Siemens Gamesa (SGRE) представив концепцію своєї нової моделі вітряної турбіни для офшорної вітроенергетики SG10.0-193DD. Машина потужністю 10 МВт буде випускатися з прямим приводом (DD - direct drive).

Тепер компанія презентувала гондолу для цього вітряка в Данії, де буде встановлений випробувальний зразок.

Виробник повідомляє, що початок комерційної експлуатації нового вітрогенератора запланована на 2022 рік.

В даний час найбільша турбіна в продуктовій лінійці SGRE має потужність 8 МВт. Виробник заявляє, що новий вітрогенератор буде здатний виробляти на 30% більше електроенергії.

Основні конкуренти Siemens Gamesa вже мають в своїх портфелях машини подібного класу. Vestas почав виробництво своєї моделі V164-10.0 MW в минулому році, а GE сьогодні оголосила, що її гігант Haliade-X потужністю 12 МВт виробив першу електроенергію в рамках розпочатої дослідної експлуатації.

У поточному році про початок випуску 10-мегаватних вітряних турбін заявили двоє китайських виробників Dongfang Electric (DEC) і CSIC Haizhuang.

Сьогодні вже п'ять виробників почали випуск вітрогенераторів потужністю 10 МВт і вище. Ще в 2017 таких машин не було в портфелі ні у одного.

Зростання розмірів і одиничної потужності вітрогенераторів - основний технологічний тренд розвитку вітроенергетики, який дозволяє знизити питомі капітальні витрати і вартість одиниці енергії. Все більші і потужніші машини йдуть в серію.

Раніше ЕлектроВісті писали, що Siemens Gamesa Renewable Energy (SGRE) змонтувала найбільший в світі випробувальний стенд для найдовших лопастей вітряних турбін.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: renen.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!