RSS
Новости
8 ноября 2019, 12:30
Energetica за рік побудувала новий завод з випуску сонячних батарей в Австрії
Влітку 2018 року, коли якраз відзначався найнижчий рівень в сонячній промисловості Німеччини, австрійська компанія Energetica оголосила про будівництво гігаватного заводу з виробництва сонячних батарей в Лібенфельса, Австрія, ця заява стала сенсаційною.

Австрійці заявили при цьому, що перші лінії потужністю один гігават будуть введені в експлуатацію до третього кварталу 2019 року, що, в принципі, і вдалося зробити компанії. 17 вересня, в третьому кварталі 2019 року, перші високопродуктивні сонячні батареї зійшли з конвеєрів повністю автоматизованих виробничих ліній, встановлених за це літо на площі в 63 000 квадратних метрів. В даний час близько 100 співробітників зайняті виготовленням сонячних батарей.

«Наша мета - виробляти в Австрії потужні, інтелектуальні і візуально привабливі сонячні батареї високого класу, які дозволять нам конкурувати з азіатськими виробниками», - сказав Рене Баттістутті, засновник і керуючий директор Energetica Photovoltaic Industries, після запуску виробництва. На своєму заводі він встановив промисловий рівень 4.0. При виході на повну потужність завод буде являти собою «Завод з нульовими викидами», енергопостачання якого буде забезпечуватися за рахунок сонячної електростанції потужністю 2,7 мегавата на дахах виробничих будівель. Крім того, буде встановлена ​​акумуляторна система зберігання електроенергії, а відпрацьована теплова енергія буде використовуватися для прилеглої теплової установки, що працює на біомасі. Таким чином, вся енергія, необхідна для виробничої площадки, буде вироблятися на місці.

З точки зору технології, Energetica планує поставляти сонячні батареї «міцні, надійної якості». Під цим мається на увазі використання половинчастих фотоелементів, 12-шинної технології та антиблікового скла. Використання власних патентів, таких як інтегрований захист від затінення (Energetica Integrated Shadow Protection - e.ISP), має допомогти клієнтам при прийнятті рішень про покупку. «E.ISP - це електронна система управління затінюванням, яка в порівнянні зі звичайними модулями забезпечує більш високу вихідну потужність як на сонці, так і в тіні», - продовжив Баттістутті. Вбудовані елементи керування також значно знижують ризики пошкодження сонячних батарей через перегрів. «Це, у свою чергу, забезпечує більш тривалий термін служби наших сонячних батарей», - каже Баттістутті.

Раніше ЕлектроВісті писали, що ризик купівлі неякісних сонячних батарей систематично недооцінюється. Як приватні, так і комерційні кінцеві користувачі піддаються значному ризику, коли вони отримають сонячні батареї не найвищої або навіть низької якості.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: sunnik.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!