RSS
Новости
27 сентября 2019, 23:01
Ризик купівлі неякісних сонячних батарей систематично недооцінюється
Від 0,1 до 1% сонячних панелей, встановлених в Нідерландах і Фландрії, не відповідають критеріям якості. Такими є результати дослідження, проведеного компанією SolarTester.

Як приватні, так і комерційні кінцеві користувачі піддаються значному ризику, коли вони отримають сонячні батареї не найвищої або навіть низької якості. «Більшість сонячних батарей, які ми тестуємо, чудові та відповідають найвищим критеріям якості», - каже Елберт Ян Ахтерберг з SolarTester.

На питання, скільки сонячних батарей в процентному співвідношенні не відповідали відповідним критеріям якості в ході перевірок SolarTester, в Ахтерберга є чітка відповідь. «Це менше ніж 1%, але водночас більше ніж 0,1%. Точна кількість знаходиться в цьому діапазоні. Проблеми, з якими ми стикаємося в останні роки, відрізняються великою різноманітністю. Ми бачили сонячні батареї, у яких на практиці зазначена потужність була на 10% нижче, а також такі, де кількість мікротріщин вище середньої ».

Нагадаємо, що смарт-модулі, доступні в класах потужності 300 Вт, 305 Вт і 310 Вт, будуть продаватися разом з інверторами SolarEdge, що забезпечує всі переваги SolarEdge, а також спрощує і прискорює монтаж сонячних електростанцій.

Раніше ЕлектроВісті писали, що виробник сонячних батарей компанія Solarnova розробила напівпрозору кристалічну сонячну батарею нового типу для інтеграції в фасади або дахи будинків.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: sunnik.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!