RSS
Новости
8 ноября 2019, 17:54
Seat готується представити концепцію елетробайка eScooter
Seat виведе свої рішення для міської мобільності на новий рівень і представить концепцію eScooter на Всесвітньому конгресі Barcelona Smart City Expo в Іспанії 19 листопада.

Компанія Seat розробила концепт серійного мотоцикла, який отримає акумуляторно-електричну трансмісію, еквівалентну двигуну об'ємом 125 куб. см.

Новинка з'явиться в 2020 році і буде проводитися у співпраці з виробником електричних мотоциклів Silence, що базується в Барселоні.

«Постійне зростання великих міст робить досягнення ефективної мобільності однією з основних проблем, які необхідно подолати. Сьогодні ми робимо ще один крок в нашій стратегії міської мобільності, підтверджуючи запуск першого eScooter в історії бренду », - сказав президент Seat Лука де Мео.

Попередній проект іспанської компанії в світі двох коліс - eXS KickScooter, дебютував в минулому році. Розроблений Seat і оснащений технологією від електричного скутера Segway ES2, він має максимальну швидкість 25 км / год і може проїхати до 45 км на одному заряді, в той час як його запас ходу може збільшитися за рахунок додавання додаткових батарей.

Раніше ЕлектроВісті писали, що Audi представила електроскутер з унікальною системою управління.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: avtodream.org
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!