RSS
Новости
15 ноября 2019, 20:33
УЕБ запровадила новий тип графіку продажу електроенергії
«Українська енергетична біржа» запровадила додатковий тип графіку продажу електроенергії за двосторонніми договорами до вже існуючих (peak, off-peak та base), новий графік буде називатися holidaypeak та буде охоплювати період поставки з 09:00 до 23:00 у вихідні, святкові та неробочі дні. Про це йдеться у повідомленні на сайті біржі, яке було опубліковане 15 листопада.

Запровадження нового типу графіку продажу було ініційоване ПрАТ «Укргідроенерго». Його необхідність зумовлена особливостями роботи гідроелектростанцій, збільшенням обсягів спеціальних обов’язків з 20% до 35% від обсягу електроенергії, що вироблена на ГЕС і відпускається на реалізацію та необхідністю виконувати покладені на товариство обов’язки шляхом продажу на електронних аукціонах виключно продуктів виду peak.

В біржі зазначають, що застосування нового графіку дозволить зменшити ступінь викривлення графіку навантаження у робочі дні, полегшить для «Укргідроенерго» виконання спецобов’язків та сприятиме збільшенню обсягів торгівлі в сегменті двосторонніх договорів інших учасників ринку за рахунок більш зручного механізму формування портфелю контрактів для забезпечення графіків споживання.

Раніше повідомлялося, що «Енергоатом» за 4 дні системних обмежень недовиробив майже 19 млн кВт*год електроенергії. Обсяг недовиробленої електроенергії у порівнянні з відпуском становив 1,85%.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: expro.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!