RSS
Новости
22 ноября 2019, 12:30
Нафтогазовий концерн Total побудує найбільший накопичувач енергії в Скандинавії
Французька компанія Saft, стовідсоткова "дочка" нафтогазового концерну Total, виграла тендер на будівництво системи накопичення енергії (СНЕ) потужністю 5,6 МВт, ємністю 6,6 МВт*год. Накопичувач енергії буде розміщений при вітровій електростанції потужністю 21 МВт на північному заході Фінляндії.

За заявою компанії, це буде найбільша літій-іонна система накопичення енергії (СНЕ) в Скандинавії. Розрахунковий термін служби об'єкта становить 15 років.

СНЕ, яка поставляється в трьох контейнерах по 2,2 МВт*год кожен, буде оптимізовувати  вироблення електроенергії вітровою електростанцією, а також надавати послуги резерву і «холодного пуску».

Власником вітрової електростанції є фінська компанія TuuliWatti.

Total є активним гравцем в сфері нових енергетичних технологій і представлений практично у всіх її сегментах. У 2018 році компанія оголосила, що збирається побудувати у Франції 10 ГВт сонячних електростанцій за 10 років.

Нагадаємо, що французька Total-Eren ("дочка" Total) направить до 150 млн євро на будівництво фотоелектричної станції в Узбекистані на умовах державно-приватного партнерства, повідомила прес-служба міністерства інвестицій і зовнішньої торгівлі Узбекистану.

Раніше ЕлектроВісті писали, що дочірня компанія з відновлюваних джерел енергії, яка належить нафтовому гігантові Total, придбала французьку компанію Vents d'Oc.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: renen.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!