RSS
Новости
22 ноября 2019, 21:36
Стали відомі найкращі гібридні автомобілі року
Видання Green Car Journal оголосило переможця конкурсу Green Car of the Year («Зелений» автомобіль року»), в якому традиційно вибирають найкращий гібрид або модель з високоефективною силовою установкою. Цього року головний приз взяла Toyota Corolla, в той час як Honda CR-V став першим в категорії кросоверів.

Головними суперниками Corolla були Ford Escape, Hyundai Sonata, Kia Soul і Mazda3, а за перемогу серед кросоверів, крім Honda CR-V, билися Ford Explorer Hybrid, Subaru Crosstrek Hybrid, Toyota Highlander Hybrid і Toyota RAV4.

Honda CR-V 2020 модельного року став першим гібридним кросовером марки на північноамериканському ринку. Згідно з планом марки, до 2030 року дві третини лінійки Honda будуть оснащуватися електричними силовими установками. Вже зараз електрифіковані автомобілі бренду користуються стійким попитом: у 2019 році продаж таких моделей зріс на 34 відсотки і досяг позначки в 50 тисяч екземплярів.

Що ж стосується Toyota Corolla, то гібридний варіант також з'явився в США вперше тільки в 2018 році. Бензоелектрична версія оснащується 1,8-літровим «атмосферником» і двома електромоторами-генераторами, сумарна віддача яких становить 122 кінські сили, як і у Prius з аналогічною установкою.

Минулого року переможцем серед кросоверів став гібридний Mitsubishi Outlander, а Honda Insight отримала головний приз. Перемога CR-V стала для японського бренду шостою за час існування Green Car Journal: у різні роки найкращими «зеленими» автомобілями визнавали Cvic Natural Gas, Accord, Clarity, HR-V.

Раніше ЕлектроВісті писали, що компанія Toyota є одним із найбільших виробників гібридних автомобілів у світі. Цей тип автомобілів стає все більш популярним через високу продуктивність, надійність, екологічність і низькі експлуатаційні витрати. Але чим основний принцип роботи гібридної системи автомобілів Toyota відрізняється від бензинових та електричних автомобілів?

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: unian.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!