RSS
Новости
29 ноября 2019, 10:18
Лос-Анджелес взяв курс на вуглецевий нейтралітет
Вже до 2028 року мегаполіс, відомий своєю загазованістю, на 25% скоротить викиди парникових газів - і, в разі успіху, перевиконає умови Паризької кліматичної угоди.

Влада Лос-Анджелеса представили план залучення міста до благ нульової емісії вуглекислого газу. Рушійні сили, що стоять за розробкою програми Zero Emissions 2028 - інкубатор чистих технологій LACI і партнерство з електрифікації транспорту TEP, в яке входять Audi, BMW, BYD, Greenlots, Proterra іTesla, а також Рада з повітряних ресурсів Каліфорнії, обслуговуючі та енергетичні компанії.

Пріоритетний напрямок діяльності TEP - найбільш страждаючі від вихлопів райони міста.

План передбачає досягнення наступних цілей:

Частка електромобілів в 30% від всіх легкових автомобілів на дорогах і мінімум 80% від всіх проданих автомобілів.

На 20% менше поїздок, для яких зараз використовується особистий автотранспорт з одним пасажиром. Люди пересядуть на вуглецево-нейтральний громадський транспорт, велосипеди або інші активні транспортні засоби.

Всі громадські інвестиції в наземний транспорт та інфраструктуру вантажоперевезень сприятимуть вуглецево-нейтральним рішенням і створення першого в країні вуглецево-нейтрального вантажного коридору I-710.

Мер Лос-Анджелеса Ерік Гарсетті заявив, що програма Zero Emissions 2028 послужить зразком для інших міст, які захочуть наслідувати тим же шляхом.

«Ми не зможемо зупинити кліматичну кризу, поки не почнемо працювати з усіма галузями і ресурсами міста, щоб покласти край небезпечним вихлопам і прискорити настання вуглецево-нейтрального майбутнього транспорту», ​​- заявив він.

У 2028 році в Лос-Анджелесі плануються літні Олімпійські ігри. До цієї події мегаполіс ретельно готується, в тому числі, збирається скасувати плату за проїзд в громадському транспорті.

Раніше ЕлектроВісті писали, що Нова Зеландія стане вуглецево-нейтральною до 2050. Закон схвалив і уряд, і опозиція країни. Це внесок Нової Зеландії в виконання вимог Паризької кліматичної угоди, тобто зупинити зростання середньої світової температури

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: hightech.plus
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое