RSS
Новости
29 ноября 2019, 11:18
Tesla Cybertruck вперше з'явився на дорогах загального користування
Маск обіцяв машину «як зі знімального майданчика», і пікап з його геометричними формами виглядає в потоці трафіку саме так. Крім того, це перша можливість оцінити реальні розміри електрокара.

Електропікап Tesla Cybertruck вперше зняли на вулиці при денному світлі. Це перша можливість розглянути машину в реальних умовах, а також оцінити її розміри в порівнянні з іншими учасниками трафіку.

Відео знято недалеко від штаб-квартири SpaceX в місті Хоторн, де проходила презентація моделі.

 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от @chicago_roy25 Ноя 2019 в 8:39 PST

Відразу слідом за пікапом їде кросовер Tesla Model X, який в порівнянні виглядає скромною малолітражкою, що допомагає оцінити значні розміри новинки. Втім, Маск вже задумався про випуск меншої за розмірами версії - хоча поки це і довгострокова перспектива.

Cybertruck пропонують в трьох версіях, головна відмінність яких - рухова установка. Початковий варіант - Cybertruck з одним двигуном в задній осі. Він коштує від $ 39 900 і на одній зарядці подолає 400 км. Версія з двома моторами і, відповідно, повним приводом, обійдеться в $ 49 900 і має дальність поїздки в 480 км. Топова версія - в ній три мотора - їде на 800 км і коштує від $ 69 900.

Попередні замовлення Tesla відкрила відразу після презентації. Ілон повідомляв, що з перших 200 000 заявок 42% припали на версію з двома моторами, 41% - з трьома, і 17% - на бюджетний задній привід.

Раніше ЕлектроВісті писали, що Tesla представила повністю електричний пікап Cybertruck, корпус якого виконаний з надтвердої стали і в ретрофутуристичному дизайні. Залежно від комплектації автомобіль зможе проїхати на одному заряді від 400 до 800 км, говориться в повідомленні компанії.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: hightech.plus
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!