RSS
Истории
22 ноября 2019, 10:25
Tesla представила броньований футуристичний пікап Cybertruck за $ 40 тис
Компанія Tesla представила повністю електричний пікап Cybertruck, корпус якого виконаний з надтвердої стали і в ретрофутуристичному дизайні. Залежно від комплектації автомобіль зможе проїхати на одному заряді від 400 до 800 км, говориться в повідомленні компанії.

Cybertruck буде випускатися серійно в трьох версіях, які відрізняються дальністю ходу на одному заряді акумулятора - 250 миль (400 км), 300 миль (480 км) і 500 миль (800 км) відповідно.

За словами глави компанії Ілона Маска, дизайн пікапа натхненний фільмами «Шпигун, який мене любив» і «Той, що біжить по лезу». Корпус Cybertruck виконаний з надтвердої холоднокатаної нержавіючої сталі і виконує роль рами, яка врятує пасажирів в разі перевороту автомобіля.

Старша версія пікапа зможе розганятися до 96,6 км/год за 2,9 сек. Автомобіль оснащений пневматичною підвіскою і дуже потужним, за словами Маска, двигуном.

Скло броньоване за власною технологією компанії - за словами Маска, як корпус (більшою мірою), так і скло (меншною), можуть витримати обстріл з пістолета калібру 9 мм.

У пікап вбудована система адаптивного круїз-контролю Autopilot - та ж технологія використовується і в інших автомобілях Tesla.

Вартість автомобіля в мінімальній комплектації складе $ 39,9 тис., в максимальній - $ 69,9 тис. Це не дуже багато, враховуючи, що середня ціна звичайного - дизельного або бензинового - пікапа в США становить близько $ 50 тис. Предзаказ на Cybertruck вже відкрито на сайті компанії, виробництво автомобілів при цьому почнеться тільки у 2021 році.

Нагадаємо, що Tesla Model 3 стала лідером продажів в Європі.

Раніше ЕлектроВісті писали, що Tesla Model 3 порівняли зі звичайними BMW та Mercedes.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: hightech.plus
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!