RSS
Новости
1 ноября 2019, 12:32
Бензин проти електротяги: Tesla Model 3 порівняли зі звичайними BMW та Mercedes
Електромобілі американської компанії Tesla постійно випробовують на різних треках чи в тестах.

Їх неодноразово показово розбивали, встановлювали на них рекорди та навіть порівнювали їхню швидкість руху зі швидкістю футбольного м’яча.

Цього разу експерти вирішили порівняти Tesla Model 3 Performance з бензиновими автомобілями. Йдеться про BMW M3, Mercedes C63 S та Alfa Giulia Quadrifoglio.

Спеціалісти вирішили з’ясувати продуктивність автівок, тому спочатку вони зійшлися в гонці, а потім ще й пройшли випробування на керування.

Гонка видалася досить видовищною. Вже на старті Tesla Model 3 показав неймовірні показники й значно випередив своїх суперників. Однак до фінішу першим прибув Mercedes C63 S, який зумів обігнати Tesla вже аж наприкінці заїзду.

У другому випробуванні – на керування – зустрілися лише Tesla Model 3 та  Alfa Giulia Quadrifoglio. Й тут однозначну перевагу мав електромобіль – смугу перешкод йому вдалося пройти за 1:04:28 ха проти 1:04:84 у Alfa.

Нагадаємо, що аналітичне агентство JATO Dynamics опублікувало статистику європейських продажів нових автомобілів за вересень і три квартали 2019 року. За даними агентств, у вересні сукупні продажі нових автомобілів в країнах Європи склали 1.28 мільйонів одиниць, що на 14.4% більше, ніж в тому ж місяці минулого року.

Раніше ЕлектроВісті писалиTesla отримала дозвіл на виробництво своїх електрокарів в Китаї. Влада Китаю додала компанію в урядовий список схвалених автовиробників. Дозвіл на його будівництво Tesla змогла отримати тільки завдяки змінам, внесеним до законодавства КНР на початку 2018 року, що дозволило іноземним компаніям мати власність на території цієї країни.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: autogeek.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое