RSS
Новости
29 ноября 2019, 15:36
Гончарук: ми розробляємо стратегію переходу на відновлювану енергетику до 2050
Україна розробляє стратегію переходу на відновлювану енергетику до 2050 року. Про це заявив прем'єр-міністр України Олексій Гончарук під час зустрічі з генеральним директором Міжнародного агентства з відновлюваних джерел енергії (IRENA) Франческо Ла Камера.

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук заявив, що за останні 5 років, в сферу відновлюваної енергетики було інвестовано 4,8 мільярда доларів.

"Сьогодні в Україні реалізується низка проектів відновлюваної енергетики загальною потужністю в 2,5 гігават. Це найбільший показник за всі роки незалежності нашої держави. В цю сферу інвестовано 4,8 мільярдів доларів протягом останніх 5 років", – зазначив прем’єр.

"Нашою метою є збільшення частки відновлюваної енергетики. Наразі ми розробляємо стратегію переходу на відновлювану енергетику до 2050 року. Ми би високо оцінили співпрацю з IRENA у цьому напрямку", - підкреслив прем’єр.

Гендиректор IRENA Франческо Ла Камера висловив підтримку діям уряду.

"Україна йде в правильному напрямку. Ви можете розраховувати на нас у питаннях розвитку системи відновлюваної енергетики в вашій країні", - зауважив він.

Крім цього, на зустрічі обговорювали впровадження аукціонної системи закупівлі електроенергії, виробленої з ВДЕ, для стимулювання розвитку відновлюваної енергетики. Перший аукціон має відбутися вже в квітні 2020 року.

Раніше ЕлектроВісті повідомляли, що Україна на 8 місці в світі за привабливістю інвестицій в альтернативну енергетику.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: epravda.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!