RSS
Новости
29 ноября 2019, 17:03
На Вінничині запустили першу чергу біогазового комплексу потужністю 3,2 МВт
На Вінничині на базі ТзОВ «Юзефо-Миколаївська АПК» відбулося офіційне відкриття першої черги біогазового комплексу потужністю 3,2 МВт. В комплекс інвестували 11 млн євро.

Підприємство перероблятиме буряковий жом, силос, вторсировину, відходи органічного виробництва на біогаз, а той, в свою чергу, на електроенергію, яка частково покриватиме енергетичну потребу цукрового заводу.  Планова проектна потужність комплексу — 5,2 МВт.

"Незважаючи на нестачу сировини, цукровий завод переробив на 30% менше цукрових буряків, порівняно з минулим роком, та невтішні прогнози на наступний рік, підприємство не зупиняється на досягнутому та планує будівництво біоетанольного заводу", - прокоментував голова правління НАЦУ "Укрцукор" Андрій Дикун.

Враховуючи досвід інших виробників біоетанолу, у планах компанії — спочатку нарощувати утилізаційні потужності, а потім добудовувати біоетанольне виробництво, що заощадить кошти на будівлі очисних споруд та пара генерації, що будуть побудовані під час другої черги будівництва біогазового комплексу.

Окрім меляси компанія також планує залучити до виробництва біоетанолу бій зерна, зернові висівки, заражене зерно, горіле зерно, фунгіцоване та інше.

Раніше ЕлектроВісті повідомляли, що українські вчені хочуть вирощувати енергетичний буряк

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ukrsugar.com
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое