RSS
Новости
29 ноября 2019, 17:11
«Енергоатом» звинуватив керівництво Мінекоенерго в неправдивості та маніпуляціях
В Національній атомній енергогенеруючій компанії «Енергоатом» стверджують, що звинувачення на адресу екс-голови підприємства Юрія Недашковського, звільненого урядом 27 листопада, «є маніпулятивними, неправдивими» та демонструють відсутність реальних приводів для відставки Недашковського. Про це заявляє прес-служба НАЕК «Енергоатом».

В прес-службі стверджують, що працівники підприємства вийшли на акцію протесту, щоб «зупинити розвертання енергетичного вектору в бік РФ та поновити на посаді президента Юрія Недашковського, який є уособленням проукраїнського вибору майбутнього атомної енергетики».

«Проросійські дії міністра Оржеля ставлять хрест не лише на майбутньому розвитку держави Україна, але й на безпечній та надійній роботі українських АЕС. Сам міністр злякався таких протестів і терміново виїхав у відрядження на переговори з російським колегою Новаком» – йдеться в повідомленні прес-служби «Енергоатому».

В якості підтвердження маніпулятивності і недостовірності заяв Мінекоенерго, прес-служба «Енергоатому» стверджує, що минулого року підприємство сплатило 11,5 млрд грн податків, реалізувало інвестиційні проекти на суму 12,8 млрд. гривень, та виробило майже 55% електроенергії України.

 Також в «Енергоатомі» заявляють, що компанія успішно пройшла усі перевірки з боку Всесвітньої асоціації атомних електростанцій та МАГАТЕ, «де на відміну від Мінекоенерго працюють професіонали».

В компанії стверджують, що Мінекоенерго як орган, що управляє «Енергоатомом», два місяці блокує всі можливі плани компанії – від фінансового до стратегічного, називаючи дії міністерства саботажем.

27 листопада уряд звільнив Юрія Недашковського з посади президента НАЕК «Енергоатом». В Мінекоенерго звинуватили Недашковського в неефективному менеджменті, розкраданні державних коштів, укладенні невигідних підприємству договорів по закупівлі та постійному невиконанні фінансових планів.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: oilpoint
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое