RSS
Новости
6 декабря 2019, 10:12
У Данії перевели потужну теплоелектростанцію з вугілля на щепу за 30 місяців
У Данії теплоелектростанцію Asnæs перевели з вугілля на деревну щепу.

Проект, який стартував 30 місяців тому, завершено.

Новий енергоблок №6 видав першу електроенергію в електричну мережу данського острова Зеландія. Тепер ТЕС здатна генерувати технологічний пар, тепло і електроенергію без використання вугілля. «У серпні ми змогли поставити перше зелене централізоване опалення та технологічний пар нашим клієнтам, і тепер ми підключили установку до мережі і постачаємо зелену енергію для мережі Зеландії", - говорить Хенрік Бойє Йоргенсен, старший менеджер проекту в Ерстеде і відповідальний за будівництво блоку 6 електростанції Asnæs.

Новий енергоблок має електричну потужність 25 МВт і теплову потужність - 129МДж/с(технологічна пара). Для вироблення електроенергії пар повинен подаватися в турбіну при тиску 100 бар і температурі 540°С.

Станція буде забезпечувати потреби у технологічному парі і централізованому теплопостачанні для промисловості і населення міста Калунборг (Kalundborg)2, чисельність населення якого становить 20 000 чоловік.

Виробництво деревної тріски у Калунборзі буде запущено до кінця 2019 року.

Деревна тріска дозволить забезпечити промисловість Калундборга технологічним паром, а житлові будинки - централізованим опаленням без використання вугілля, забезпечуючи при цьому високу надійність поставок і високу ступінь гнучкості.

Проект модернізації ТЕС Asnæs був ініційований найбільшою данською енергокомпанією Ørsted і стартував у жовтні 2017 році.

Раніше ЕлектроВісті писали, що експерти Wood Mackenzie стверджують, що більшість країн Європи виконають національні плани з розвитку відновлюваної енергетики. Перелом настане вже через десять років. Але світова трансформація з метою стримати кліматичну кризу тільки починається.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ecotown.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое