RSS
Новости
13 декабря 2019, 10:22
В Маріуполі виділили шість ділянок для будівництва "зелених" електростанцій
Наступного року у Маріуполі підготують шість ділянок для будівництва сонячних та вітрових електростанцій.

Про це заявив заступник міського голови Маріуполя Сергій Орлов після підписання Меморандуму з ірландською компанією "Altostrata Energy Limited" щодо зведення СЕС вчора, 11 грудня.

«Перспективні ділянки для розвитку зеленої енергетики з’являться в результаті створення Маріупольської об’єднаної територіальної громади», - пояснив мер.

Інвестиційний проект ірландців передбачає встановлення фотоелектричних станцій різної потужності. «Ми бачимо, що сьогодні Україна динамічно розвивається, а керівництво Маріуполя прагне розвивати місто, - зазначив директор Altostrata Energy Limited Торстен Меркель. – Наш проект спрямований на використання сонячної енергії, але у перспективі ми хочемо займатися і вітровою - це дозволить забезпечити місто якісною, але недорогою електроенергією».

Раніше ЕлектроВісті писали, що експерти Wood Mackenzie стверджують, що більшість країн Європи виконають національні плани з розвитку відновлюваної енергетики. Перелом настане вже через десять років. Але світова трансформація з метою стримати кліматичну кризу тільки починається.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ecotown.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!