RSS
Новости
13 декабря 2019, 13:27
Алкотестери через супутник інформуватимуть про тверезість моряків судноплавної компанії K-Line
Японська Kawasaki Kisen Kaisha (K-Line) за допомогою смартфонів буде відслідковувати наявність алкоголю в організмі у екіпажів суден.

Повідомляється, що спільно з компанією Pai-R на судах встановлюють новий додаток, через яке до смартфону підключається детектор алкоголю. Коли моряк подує в тестер, автоматично завантажиться його фото і результати аналізу.

Вся отримана інформація через супутник буде передаватися в компанію.

Експерти стверджують, що стосовно судноплавної галузі повинні бути введені суворі правила на державному рівні.

Відзначимо, що Kawasaki Kisen Kaisha з квітня 2018 року входить до складу японського контейнерного перевізника ONE (Ocean Network Express).

ONE стала результатом злиття японських Nippon Yusen Kabushiki Kaisha (NYK), Mitsui O.S.K. Lines (MOL) і Kawasaki Kisen Kaisha (K-Line). Компанія увійшла в топ-5 найбільших перевізників контейнерів-рефрижераторів у світі.

Завдяки об'єднанню ресурсів, сумарний обсяг контейнерів нового контейнерного перевізника склав 1 440 000 TEU. Анонсувалося, що новостворена компанія повинна в перспективі працювати на 85 сервісах і охоплювати понад 200 найбільших портів світу. ONE оперує більш ніж 250 судами, будучи однією з найбільших ліній світу.

Раніше ЕлектроВісті писали п'ять фактів про річкове судноплавство Китаю.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: cfts.org.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!