RSS
Новости
20 декабря 2019, 14:56
Китайські компанії зацікавилися проектом добудови двох блоків ХАЕС
Делегація з Китаю відвідала ХАЕС.

Представники китайських компаній CNNP, JNPC корпорації CNNC (China National Nuclear Corporation) – найбільшої ядерної державної компанії Китаю відвідали Хмельницьку АЕС з черговим візитом. У рамках візиту 19 грудня відбулася технічна нарада з провідними фахівцями ХАЕС з питань модернізації генераторів енергоблоків ВВЕР-1000 та реалізації проекту щодо спорудження Х/3, Х/4. Про це повідомляє прес-служба компанії.

З технічними характеристиками генераторів, які функціонують на АЕС України та на ВП ХАЕС зокрема, ознайомив китайських колег заступник головного інженера з електрообладнання, систем контролю та управління ВП ХАЕС Олександр Копійко. Він також розповів про стан справ щодо модернізаційно-відновлювальних робіт турбогенератора на першому енергоблоці.

Інформацію щодо питання добудови третього та четвертого енергоблоків надав представникам китайських компаній заступник генерального директора з капітального будівництва ВП ХАЕС Олег Рахлінський, який розповів про основні етапи підготовчих робіт. У рамках програми перебування іноземні фахівці також оглянули машинну залу енергоблока №1 та побували на будівельному майданчику Х/3, Х/4.

Раніше ЕлектроВісті писали, що результати моделювання показують, що при незначному зростанні попиту на електроенергію до 2025 року існуючі енергоблоки АЕС не будуть використовуватися на 100%, а значить, - будівництво нового блоку №3 на Хмельницькій АЕС у 2025 році недоцільно, оскільки попит на електроенергію буде повністю задоволений і без нього, вважає провідний науковий співробітник Сектора прогнозування розвитку паливно-енергетичного комплексу Інституту економіки і прогнозування НАНУ Олександр Дячук.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: energoatom.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Тренды
1 день назад