RSS
Новости
27 декабря 2019, 11:49
Opel вивів на тести ралійний Corsa-e
Компанія Opel вивела на тести гоночну версію електромобіля Corsa-e.

Модель, яку презентували минулої осені на автосалоні у Франкфурті, випробовують на приватному полігоні в Дудехофені (Німеччина).

Глава Opel Motorsport Йорг Шрот розповів, що протопит планують поганяти якомога більше, що дозволить розробникам отримати максимальний обсяг даних. 

Це перший побідний досвід компанії з електромобілями, тому на перших етапах спеціалісти Opel покладалися лише на розрахунки та моделювання. Зараз же теоретична інформація буде поступово замінюватися цифрами, отриманими в ході реальних тестів.

Для ралійної версії Corsa-e інженерам довелося адаптувати програмне забезпечення електромобіля, а точніше змінити алгоритми роботи систем управління навантаженням на батарею та її температурним режимом. 

Акумулятор у Opel Corsa-e Rally вирішили не змінювати, він буде таким же – на 50 кВт/год. Не будуть змінювати й електромотор на 136 к.с.  та 260 Нм.

Гоночний Corsa-e буде мати три режими роботи: competition для максимальної віддачі, яку він зможе підтримувати на дистанції не менше 60 кілометрів, rain для їзди по слизьких поверхнях, а також eco для заощадження енергії при русі поза гонки.

Також в компанії планують провести калібрування шасі, створивши імітацію окремих етапів ралі.

Раніше ЕлектроВісті писали, що Opel оголосив про старт виробництва електромобіля Corsa-e в 2020 році.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: autogeek.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!