RSS
Новости
27 декабря 2019, 16:52
На маршрут Kyiv Boryspil Express вийшов новий український потяг
Потяг складається з трьох вагонів, що дозволить перевозити більшу кількість пасажирів у пікові години.

Дизель-поїзд ДПКр-3 виробництва Крюківського вагонобудівного заводу сьогодні, 27 грудня, вирушив у перший рейс з пасажирами за маршрутом між Центральним залізничним вокзалом Києва та аеропортом "Бориспіль".

Пасажирами першого рейсу на лінії Kyiv Boryspil Express, крім звичайних пасажирів, стали журналісти, представники "Укрзалізниці" і КВБЗ.

Поїзд складається з трьох вагонів, що дозволить перевозити більшу кількість пасажирів у пікові години. Найбільш просторим є проміжний вагон, в якому передбачено 61 місце за схемою 2х2, є санітарний модуль. В одному з головних вагонів 58 місць за схемою 2х3, там же є купе стюарда. В іншому головному вагоні - 51 місце, в цьому вагоні знаходиться санітарний модуль збільшеного розміру для пасажирів з особливими потребами, є місце для колясок.


Всього потяг розрахований на 470 пасажирів з урахуванням стоячих місць. Пасажирські місця обладнані індивідуальними розетками з USB-роз'ємами, у салоні встановлені інформаційні монітори, також є три салонних кондиціонери інверторного типу потужністю 26 кВт кожен. Спеціально для маршруту в «Бориспіль» творці поїзда додатково встановили 6 блоків стелажів для багажу.


Нагадаємо, що спочатку УЗ планувала закупити у КВБЗ шість подібних дизель-поїздів. Пізніше стало відомо, що УЗ зможе закупити в 2019 році тільки один ДПКр-3. У проекті фінплану АТ УЗ на 2020 рік закупівля будь-яких регіональних дизель-потягів не планується. Також була озвучена ціна поїзда - 177 млн грн. Термін служби становить 40 років. Поїзд може працювати в діапазоні температур від -40 до +40 градусів Цельсія.

Раніше ЕлектроВісті повідомляли, що новий український дизель-поїзд для «Борисполя» розігнали до 140 км/год.

 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: cfts.org.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!