RSS
Новости
27 декабря 2019, 18:01
Керівник Honda переконаний у перевазі гібридного транспорту над електричним
Такахіро Хатіго не вірить в можливість істотного попиту на акумуляторні автомобілі і вважає, що технологія та інфраструктура для такого переходу ще не дозріли. Однак під тиском регуляторів готовий зробити виняток для Європи.

Глава компанії Honda Такахіро Хатіго має намір закласти новий курс для автоконцерну. Він планує спростити складальні лінії, удосконалити процес виробництва і перерозподілити інженерні ресурси на створення нових технологій, наприклад, систем допомоги при водінні. Однак, електромобілі він не вважає пріоритетом для своєї компанії.

«Я не вірю в істотне зростання попиту на акумуляторні автомобілі», - процитував він самого себе в нещодавньому інтерв'ю Automotive News.

Хатіго вважає, що гібридний транспорт має більший потенціал, ніж електричний, і до 2030 року становитиме дві третини продажів, тоді як на частку акумуляторних припадатиме лише одна третина.

«Я вважаю, що критично важливу роль будуть грати гібридні автомобілі. В кінцевому рахунку мета полягає не в електрифікації як такої, а в поліпшенні паливної ефективності. І ми вважаємо, що гібридний транспорт дозволяє відповідати різним природоохоронним нормам », - заявив він.

Керманич компанії визнав, що загравання Honda з електромобілями, результатом якого в 2020 році стане поява на європейському ринку компактної Honda e – це є поступка моді і регуляторам. Він сумнівається в попиті на електротранспорт і в готовності технології та інфраструктури.

«У різних країнах існують різні норми, і ми повинні їм відповідати. Так що потрібно продовжувати дослідження і розробки. Але я не вірю, що в доступному для огляду майбутньому [електротранспорт] стане мейнстрімом. Я не вірю в істотне зростання попиту на акумуляторні автомобілі, і вважаю, що це правильно для всього світу », - переконаний директор Honda.

Основним випробувальним полігоном для електромобілів Honda стане Європа, тому що там з 2020 року посиляться стандарти емісії парникових газів. За словами віце-президента Honda Motor Europe Тома Гарднера, темпи електрифікації тут прискоряться в порівнянні з іншими країнами завдяки змінам в законах, ринку і поведінці споживачів.

Про розвиток електротранспорту ЕлектроВісті раніше писали у матеріалі "Що 2019 рік нам приніс? Телеведучий Олег Панюта прокатав ЕлектроВісті на Tesla і обговорив новинки в електротранспорті".

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: hightech.plus
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое