RSS
Новости
3 января 2020, 15:46
Франція заборонила використання пластикового посуду
З 1 січня у Франції набула чинності заборона на продаж пластикових тарілок, стаканчиків і ватних паличок. Відповідна постанова уряду була опублікована в офіційній газеті, 27 грудня.

Торгові мережі повинні позбутися запасів пластикових тарілок, стаканчиків і ватних паличок протягом шести місяців після вступу закону в силу. Протягом наступних двох років заборона вступить також на інший одноразовий пластиковий посуд: трубочки, столові прилади, палички для розмішування.

Для окремого пластикового посуду було зроблено виняток. Так, пластикова продукція, що містить не менше 50% екологічних матеріалів, буде заборонена з 3 липня 2021 року. Таку ж відстрочку отримали лікарні, в'язниці, авіа, залізничні і водні перевізники.

Примітно, що заборонити пластикову продукцію одноразового використання у Франції вирішили ще в 2016 році. Однак проти цього заходу виступила асоціація європейських виробників упаковки Pack2Go Europe, вважаючи, що заборона порушує правові норми ЄС. У 2018 році проект директиви про заборону низки одноразових пластикових предметів затвердив Європейський парламент.

Раніше ЕлектроВісті писали, що у Києві встановили 2,5 тис контейнерів для роздільного збору пластику, паперу та скла.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ecotown.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!