RSS
Новости
10 января, 14:20
Уругвай виробив в минулому році 98% електроенергії з ВДЕ
У світі є країни, в яких на основі відновлюваних джерел енергії виробляється більшість електрики. До них відноситься, наприклад, Норвегія, де численні ГЕС виробляють майже всю електроенергію. До цього списку відноситься і Уругвай з населенням 3,5 млн людей.

Згідно з даними, опублікованими уругвайським державним енергетичним підприємством UTE, в 2019 році Уругвай виробив рекордну кількість електроенергії - 14 ТВт*год. При цьому 98% було вироблено на основі ВДЕ: 55,6% - ГЕС, 33,6% - вітер, 6% - біомаса і 2,8% - сонячна енергія.

За часткою вітрової енергії у виробництві електроенергії Уругвай займає друге місце в світі після Данії.

79% виробленої електроенергії  спожили в самому Уругваї, 21% (близько 3 ТВт * год) експортували, в більшості, в Аргентину (2,4 ТВт * год) і Бразилію (0,6 ТВт * год):


Для резервування енергосистеми Уругваю і підтримки енергосистем сусідніх країн в листопаді 2019 року UTE відкрила парогазову електростанцію потужністю 540 МВт в Пунта-дель-Тігре. Вона здатна покривати до 25% попиту країни в електроенергії і складається з двох газових турбін потужністю 175 МВт кожна і парової турбіни 190 МВт.

Електростанція дозволила замінити старий об'єкт теплової генерації Batlle y Ordonez потужністю 250 ГВт. Основною причиною потреби в тепловій генерації в країні є нестабільність гідрологічного режиму.

«Нам більше не потрібно турбуватися про засухи», - зазначив на церемонії відкриття газової електростанції міністр промисловості, енергетики і гірничодобувної промисловості Уругваю Гільєрмо Мончеккі.

Раніше ЕлектроВісті писали, що в Україні в "зелену" енергетику за рік інвестували 3,7 мільярда євро.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: renen.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!