RSS
Новости
10 января 2020, 19:34
Мінекоенерго розглядає Павлишина як головного кандидата на посаду голови "Енергоатома"
Міністерство енергетики та захисту довкілля розглядає т.в.о. президента держпідприємства "НАЕК "Енергоатом" Павла Павлишина як головного кандидата на посаду голови компанії, яку він зможе зайняти за результатами майбутнього конкурсу.

"Ми подивилися (перед призначенням т.в.о. президента "Енергоатому") показники роботи за всіма атомними станціями. У Рівненській АЕС показники були найкращими. Тому ми поставили її директора Павла Павлишина тимчасово виконувачем обов'язки й розглядаємо його як головного кандидата на посаду за результатами конкурсу", - сказав глава Мінекоенерго Олексій Оржель.

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів 27 листопада 2019 року звільнив президента НАЕК "Енергоатом" Юрія Недашковського. За словами прем'єр-міністра Олексія Гончарука, звільнення було ініціативою глави Мінекоенерго Оржеля. Профільне відомство назвало основними причинами звільнення Недашковського, котрий вступив на посаду в 2014 році, неефективний менеджмент, справу Мартиненка, безгосподарність під час здійснення закупівель, невиконання графіків проведення ремонтів енергоблоків АЕС і збільшення витрат на обслуговування кредитів.

Уряд призначив Павлишина т.в.о. президента "Енергоатому" на початку грудня минулого року, а міністерство анонсувало оголошення відповідного конкурсу.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: interfax.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое