RSS
Новости
17 января 2020, 15:33
Фонд енергоефективності вже отримав заявки на 7,3% річного бюджету
Фонд енергоефективності отримав 21 заявку від ОСББ з десяти областей Станом на 15 січня 2020 року

Фонд енергоефективності отримав 21 заявку на участь у програмі “Енергодім” від ОСББ Одеської, Львівської, Тернопільської, Полтавської, Миколаївської, Волинської, Чернігівської, Київської, Житомирської та Черкаської областей. Про це йдеться у даних моніторингу реалізації програми підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків "Енергодім".

Загальна сума поданих проектів становить більше 117 млн грн, а очікувана економія енергії, відповідно до опису проекту, має сягнути понад 6 млн кВт*год на рік. 18 заявок було подано за умовами Пакету заходів “Б” (Комплексний), який передбачає часткове відшкодування витрат на заходи з енергоефективності у розмірі 50% (перші 300 заявок — 70%) вартості прийнятних заходів, робіт.

На сьогодні Фонд схвалив лише 4 заявки на участь в Програмі “Енергодім” та здійснив часткове відшкодування для трьох із них. Загальна сума схвалених заявок більше 20 млн грн.

За кількістю поданих заявок зараз лідирує Одеська область, від якої отримано 6 заявок. Як пояснили у Фонді, середній термін розгляду заявок, включаючи їх доопрацювання, становить 30 днів, а відповідь-рішення ОСББ отримує від Фонду у форматі офіційного сповіщення за вказаними електронними та фактичними адресами.

Нагадаємо, у державному бюджеті на 2020 рік запланована підтримка державної програми "теплі кредити" на суму 400 млн грн. Кошти направлять на компенсацію за кредитами для індивідуальних домогосподарств та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ). Ще 1,6 млрд грн закладали на Фонд енергоефективності, всього на термомодернізацію хочуть витратити 2 млрд грн.

Раніше ЕлектроВісті писали, що Гончарук обіцяє «термомодернізувати» 1000 будинків. 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ua-energy.org
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое