RSS
Новости
24 января 2020, 15:19
Глава Volkswagen бачить можливості для конкуренції з Tesla
Головний виконавчий директор Volkswagen AG Герберт Дісс припустив, що його компанія зможе скласти конкуренцію Tesla Inc. в сфері виробництва електромобілів.

"Це відкрита гонка", - сказав Дісс в інтерв'ю Bloomberg TV на Всесвітньому економічному форумі в Давосі.

"Ми сподіваємося, що все ще зможемо не відстати від Tesla і в якийсь момент, ймовірно, обігнати її", - зазначив глава Volkswagen.

Tesla на цьому тижні вперше обігнала Volkswagen за ринковою вартістю, незважаючи на те, що американська компанія продає набагато меншу кількість автомобілів в порівнянні з Volkswagen.

Тим часом Tesla є конкурентоспроможним гравцем на ринку електромобілів і програмного забезпечення. Ризики для німецького автовиробника зросли на тлі планів глави Tesla Ілона Маска побудувати завод в околицях Берліна.

На думку Дісса, гонку виграє та компанія, яка швидше за все адаптується, володітиме самими інноваційними технологіями, але також досить широко буде представлена ​​в сучасному світі.

Показники Volkswagen залишаються стійкими до ризиків для галузі, що підсилюються на тлі торговельних суперечностей, зростання мит і уповільнення темпів підйому економіки в Китаї, на найбільшому ринку для німецького автовиробника.

"Нинішній рік буде для автомобільного сектора дуже важким", - сказав Дісс, при цьому зазначивши, що компания робить правильні кроки для збереження конкурентоспроможності.

Раніше ЕлектроВісті повідомляли, що Volkswagen збирається придбати 20% акцій китайського виробника батарей для електрокарів.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: interfax.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!