RSS
Новости
24 января 2020, 15:55
У Mercedes не вистачає акумуляторів для виконання плану по електромобілям
Електрокроссовер EQC дебютував не дуже вдало - обсяг продажів в Німеччині йде на десятки одиниць. А тепер нова напасть: план по виробництву довелося скоротити вдвічі, підвів корейський контрагент - LG Chem.

Доля дебютного електрокроссовера марки Mercedes змушує згадати слова боса Subaru про те, що продавати електромобілі зараз вдається тільки Tesla. У EQC знову проблеми з виробництвом і збутом. Як передає Reuters, виробничий план на 2020 рік зменшили вдвічі - з 60 тис. до 30 тис. машин - через дефіцит акумуляторів, які не встигає поставити корейська компанія LG Chem.

Втім, це далеко не перша проблема дебютного електрокара марки, для масового виробництва якого спеціально переобладнали конвеєри. Запускаючи виробництво в травні 2019, Mercedes сподівався зібрати близько 25 000 електрокроссоверов до кінця року, але в підсумку випустив лише 7000, стверджує німецьке видання Manager Magazin.

У жовтні першу партію EQC відкликали через проблеми з трансмісією, а в грудні Daimler повідомив, що модель не будуть поставляти в США до 2021 року - «пріоритет відданий європейським продажу».

При цьому Manager Magazin стверджує, що через проблеми на виробництві і низький попит до кінця 2019 року на домашньому ринку в Німеччині продані лише «десятки» EQC.

Треба відзначити, що і у інших електроновинок були складності з ритмічністю виробництва через дефіцит акумуляторів, включаючи Hyundai Ioniq Electric і Audi e-tron. Автоконцерни інвестували в акумулятори мільярди доларів, але в короткостроковій перспективі проблем не уникнути.

Найбільший виробник електромобілів Tesla зараз закуповує батареї у японської Panasonic, однак Ілон Маск повним ходом створює власне виробництво акумуляторів нового покоління. Експерти Credit Suisse називають це головною перевагою американської компанії.

Раніше ЕлектроВісті повідомляли, що Mazda буде встановлювати на електрокари маленькі батареї.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: hightech.plus
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!