RSS
Новости
24 января, 17:17
Ковальчук відповів Герусу з приводу виплат власникам домашніх СЕС
НЕК “Укренерго” почала здійснювати проплати частини постачальників універсальних послуг для компенсації “зеленого” тарифу, але очікує також вирішення проблеми їх заборгованості перед компанією.

“Частині постачальників універсальних послуг, які нам не заборгували, ми заплатили сьогодні (23 січня ), частині – заплатимо вже завтра, але не будемо до прийняття відповідного рішення регулятора платити нашим боржникам”, – повідомив глава НЕК “Укренерго” Всеволод Ковальчук на прес-конференції.

Так він прокоментував питання про заборгованість постачальників універсальних послуг (ПУП) перед власниками домашніх СЕС за вироблену електроенергію за “зеленим” тарифом.

Вчора ЕлектроВісті повідомляли, що глава парламентського комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус звернувся в “Укренерго” з листом, в якому Герус просить пояснити причини створення преференцій на користь великих виробників електроенергії за «зеленим тарифом», а також надати план ліквідації заборгованості перед постачальниками універсальних послуг для подальших виплат боргу власникам «домашніх» електростанцій.

«НЕК «Укренерго» фактично створює преференції великому, в тому числі олігархічному бізнесу за рахунок громадян – власників малих «домашніх» електростанцій, несправедливо перерозподіляючи кошти на користь великих гравців ринку», – заявив Герус.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: oilpoint
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Тренды
1 день назад