RSS
Новости
31 января 2020, 11:28
Risoil хоче зробити Херсон річковим хабом для всього Дніпра
Херсонський морський порт розвиватимуть як річковий логістичний хаб, включаючи розвиток сучасного річкового флоту.

Про це в Києві заявив засновник компанії Risoil S.A. Шота Хаджішвілі на презентації переможців перших концесійних конкурсів в портовій галузі України.

"Ми хочемо зробити Херсон річковим хабом для всього Дніпра", - повідомив Хаджішвілі.

Також він додав: "Ми плануємо використовувати всі можливості судноплавства на Дніпрі, включаючи придбання і будівництво сучасних суден".

Компанія "Рісойл-Херсон" перемогла в концесійному конкурсі щодо майнового комплексу ДП "Херсонський морський торговельний порт".

Згідно з презентацією, "Рісойл-Херсон" планує створити в Херсонському порту регіональний логістичний хаб, створивши умови для експорту продукції, виробленої в Херсонській області та найближчих регіонах, на міжнародні ринки. Передбачається створення логістичних ланцюжків і розвиток річкового вантажного сполучення з урахуванням економічного потенціалу Дніпра.

Компанія планує модернізувати інфраструктуру Херсонського морського торгового порту за рахунок відновлення потужностей зберігання, покупки нової техніки та кранів, впровадження інформаційних технологій. Очікується, що обсяги перевалки в порту будуть подвоєні, а відрахування до бюджету збільшаться в три рази.

Раніше ЕлектроВісті писали, що судна "Білоруського річкового пароплавства" доставили на причал Мозирського НПЗ верхню частину реактора установки каталітичного крекінгу масою 176 т. Подорож в 1100 км від порту Херсон до Мозиря великогабаритний вантаж подолав по Дніпру і Прип'яті.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: cfts.org.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!