RSS
Новости
31 января 2020, 12:30
Швеція вводить податок на пластикові пакети
Днями парламент Швеції прийняв рішення про податок на пластикові пакети, які громадяни купують у магазинах, щоб покласти в них придбані товари. Податок на один пакет складе 3 шведських крони (приблизно 10 євроцентів). Це призведе до того, що пластиковий пакет, ймовірно, коштуватиме від шести до семи шведських крон для клієнта.

Указ про податок на пластикові пакети набуде чинності з 1 березня цього року. За даними уряду, він буде генерувати податкові надходження в розмірі 2,7 млрд шведських крон щорічно. Ці доходи повинні використовуватися для зниження податку на працю.

Водночас скептики зазначають, що ініціатори податку не передбачили різницю між пакетами, що підлягають переробці і які не переробляються. Крім того, новий податок не здатний змінити поведінку споживачів, які або спалюють пакети, або викидають їх у сміття.

Нагадаємо, що Туніс указом від 16 січня в країні забороняється виробництво, імпорт і розповсюдження пластикових пакетів, які не піддаються біологічному розкладанню.

Також у найближчі п'ять років Китай має намір зменшити виробництво і використання пластику в цілях боротьби з забрудненнями.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ecotown.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое