RSS
Новости
31 января 2020, 16:52
У електропікапа Hummer будуть двигуни потужністю 1000 к. с.
General Motors підтвердила, що марка Hummer повертається у вигляді електричного пікапа під брендом GMC. Машину офіційно представлять в травні. Продажі стартують восени 2021.

Автомобілі з логотипом Hummer, символ непомірності 90-х, перестали випускати в 2010, коли General Motors закрила цей бренд внаслідок банкрутства, низький попит і високі ціни на бензин. Тепер він повертається - але зовсім іншим. На початку нового десятиліття оновлений електричний Hummer готовий показати себе світові.

Модель Hummer H1 з її військовими корінням і занадто великим его не вписувалася в тодішню картину світу споживачів. Але саме цю спадщину і має намір зберегти нова електрична модель.

«Революційний пікап з нульовою емісією» буде оснащений мотором на 1000 л. с. і обертовим моментом 15 590 Н*м. Такий монстр без проблем розженеться до 100 км/год за 3 секунди.

«GMC виготовляє потужні пікапи і позашляховики преміум-класу, і GMC Hummer EV підкорить нові вершини», - заявив Данкан Алдред, віце-президент Buick і GMC.

Повернення «Хаммера» не пройде непоміченим - GM має намір запустити рекламну кампанію «Тиха революція» під час Супербоула - фіналу сезону з американського футболу.

Перерва в матчі - традиційний «ярмарок марнославства» для найпотужніших американських брендів. У рекламі Hummer EV буде зауважено на безшумність пікапа і його вражаючі показники.

Збирати «Хаммери» будуть на заводі Детройт-Хамтрамк, як розповів недавно Марк Ройс, президент компанії. На переоснащення фабрики GM виділили $ 2,2 млрд.

Раніше ЕлектроВісті писали, що друге покоління водневої Toyota Mirai готують до випуску.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: hightech.plus
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!